Після того як Сергій витратив 50 % всіх грошей на купівлю книжки, а 1/6 всіх грошей на купівлю

зошитів - у нього залишилося 2 грн. Скільки грошей було у нього спочатку? Пожалуйста с объяснением! )

Ответы на вопрос

Отвечает Айтжан Камила.


1) 0,5 + 1/6 = 1/2 + 1/6 = 3/6 + 1/6 = 4/6 = 2/3 ( денег ) истрачено всего
2) 1 - 2/3 = 3/3 - 2/3 = 1/3 ( денег ) осталось
3) 2 : ( 1/3 ) = 6 ( грн ) всего было денег
Ответ 6 гривен