Пасіка має 17 вуликів. Один вулик дає52 кг меду. Пасічник 2/5 всього меду залишив бджолам, а решту

віддав друзям. Ск. кг меду пасічник віддав друзям?

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградов Кирилл.

Пошаговое объяснение:

1)  1 - 2/5 = 3/5 - отдал часть (долю) от всего мёда.

2) 52 кг/шт * 17 шт * 3/5 =884 кг * 3/5 = 530 2/5 = 530,4 кг - отдал -ответ.