На паніці було 15 вуликів . У суботу на поле вивезли 6 вуликів , а в неділю 7 вуликів. Скільки

вуликів залишилося на пасіці? Розвяжіть задачу різними способами.

Ответы на вопрос

Отвечает Kiselev David.
1 способ-15-(6+7)=2
2 способ-15-6=9;9-7=2