Знайдіть суму перших дванадцяти членів арифметичної прогресії 6;12;18


Ответы на вопрос

Отвечает Щеглов Слава.

Разность прогрессии:

d = a₂ - a₁ = 12 - 6 = 6

Сумма 12 первых членов:

\tt S_{12}=\cfrac{2a_1+d(n-1)}{2}\cdot n= \cfrac{2\cdot6+6(12-1)}{2}\cdot 12=468

Ответ: 468.