1.Розв'яжіть рівняння а) 2(х-1)-х=0 б) 3(а+7)-2а=-1 в) 0.2(3х-4)-1.6(х-2)=0 г)

3.2(1+2х)-0.7(3х-1.5)=15 2. Спростіть вираз -0.8х-2.2х+4.2х-4.2х і обчісліть його значення, якщо х=1.5

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Артур.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) 2(х-1)-х=0

2х-2-х=0

2х-х=0+2

Х=2

б) 3(а+7)-2а=-1

3а+21-2а=-1

3а-2а=-1-21

А=-22

в) 0.2(3х-4)-1.6(х-2)=0

0,6х-0,8-1,6х+3,2=0

0,6х-1,6х=0,8-3,2

-х=-2,4

Х=2,4

г) 3.2(1+2х)-0.7(3х-1.5)=15

3,2+6,4х-2,1х+1,05=15

6,4х-2,1х=15-3,2-1,05

4,3х=10,75

Х=10,75:4,3

Х=2,5