після двох послідовних знижень ціни на 20% шафа стала коштувати 3200грн. Якою була початкова ціна

шафи?

Ответы на вопрос

Отвечает Зобкова Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x*(1-0.2)*(1-0.2)=3200

x*0.8*0.8=3200

x*0.64=3200

x=3200/0.64

x=5000