У 3 бідонах 35,1 літрів молока.Скільки літрів в кожному бідоні якщо в 2 на 1,2 рази більше ніж в 1

а в 3 на 2,8 л більше ніж у 2???

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Полина.

Ответ:

1б-9.5л  2б-11.4л  3б-14.2л

Пошаговое объяснение:

1б - х

2б - 1,2х

3б - 1,2х+2,8

х+1,2х+1,2х+2.8=35,1

3,4х+2,8=35.1

х= (35,1-2,8) : 3,4

х=9,5

1,2х=1,2 * 9,5=11,4

1,2х+2,8=1,2 * 9,5+2,8=14,2