автомобіль їхав 3 години зі швидкістю 62,6 км/ годину і 1 годину зі швидкістю 65 км/год. Знайдіть

середню швидкість автомобіля на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Юля.

Ответ : 62.6*3 =187.8

187.8+65=252.8

252.8:4=63.2(км/год) сер. шв