Два друга Андрій і Марко поклали на рахунки в різні банки по 5000 грн кожен. Через 10 років сума на

рахунку Андрія збільшилася на чверть від початкової суми, а на рах. Марка на 2/5. Хто з друзів вигідніше вклав гроші, і на ск. грн більшим був його дохід?

Ответы на вопрос

Отвечает Каменский Саша.

Ответ:

5000*1/4=1250 грн збільшилась сума Андрія

5000+1250=6250 грн всього коштів у Андрія

5000*2/3=2000 грн збільшилась сума у Марка

5000+2000=7000 грн всього коштів у Макрка

7000-6250=750 грн (більше у Марка)

Пошаговое объяснение: