Знайти найменше значення, якого може набувати цей вираз: (a^2 - 6a + b^2+2b+14)/5


Ответы на вопрос

Отвечает Мезенцев Гриша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(a²-6a+b²+2b+14)/5=(a²-6a+9+b²+2b+1+4)/5=((a-3)²+(b+1)²+4)/5

Найменше значення = 4/5