Периметри подібних трикутників відноситься,як 3:4.Як відносяться їхні площі​


Ответы на вопрос

Отвечает Анна Бушмельова.

Ответ:

9:16

Пошаговое объяснение:

за формулами:

k - коефіцієнт подібності

PΔ1/PΔ2 = k;

SΔ1/SΔ1 = k^2;

(3/4)^2 = 9/16