олесь втричі старший за свою сестричку скільки років сестрички якщо вона молодша від олеся на 12

років?

Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай х - вік сестрички. Тоді:

Вік Олеся = 3 * х = х + 12

3х = х + 12

2х = 12

х = 6