Вулицею йщла дівчинка. Зустрівши старого, вона привіталась. Старий теж привітався: «Добрий день,

маленька дівчинко!» Двчинка заперечила, що вона не маленька, і тоді старий запитав, скільки їй років. Вона відповіла: «Я у два рази молодша за матусю, а матуся на п'ять років молодша за батька. Разом нам 100 років». Скільки років дівчинці? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хамицевич Настя.

Ответ:

19 років

Пошаговое объяснение:

Нехай дівчинці х років, тоді мамі 2х років,а батькові - (2х+5) років. Так як за умовою їм разом 100 років,то маємо таке рівняння:

х+2х+(2х+5)=100

Розв'яжемо його:

х+2х+2х+5=100

5х=100-5

5х=95

х=19

Отже, дівчинці 19 років