В понеділок на склад завезли 28,8 т моркви, а у вівторок - в 3,2 разу менше, ніж в понеділок.

Скільки моркви завезли в середу, якщо за 3 дні було завезено в 1,8 разу більше, ніж в понеділок і у вівторок разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Балданова Сарана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) Знайдемо скільки моркви було завезено у вівторок

28,8/3,2=9 кг

2) знайдемо скільки моркви завезли у понеділок і вівторок разом

28,8+9= 37,8 кг

3) За три дні завезли

37,8*1,8= 68,04 кг моркви

4) Отже в середу завезли

68,04- 37,8=30,24 кг моркви