у понеділок на склад завезли 28,8т моркви а у вівторок у 3,2 разу менше ніж у понеділок.Скільки

моркви завезри в середу якщо за 3 дні було завезено моркви у 1,8 раза більше ніж у понеділок і вівторок разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Низова Милана.

1) 28.8 : 3.2 = 9 т ( во вторник)

2) 28.8 + 9 = 37.8 т ( в понедельник и вторник вместе)

3) 37.8 × 1.8 = 68.04 т ( завезли за все дни)

4) 68.04 - 37.8 = 30,24 т.

Ответ : в среду завезли 30, 24 тонны морковки