Поможіть з математикою 1.обчисли частку:1)-4,5:9=2)-2,8:(-0,7)=3)2. розв'яжи задачу за допомогою

рівняння.Магазин електроніки у вівторок продав удвічі більше мобільних телефонів ніж у понеділок а у середу на 5 мобільних телефонів більше ніж у понеділок.скільки мобільних телефонів продав магазин у понеділок якщо за три дні було продано 33 телефони?спам =бан​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Ян.

Ответ:

1) -4,5:9= -(4,5:9)= -0,5

2) -2,8:(-0,7)= 2,8:0,7= 4

3) 2 ⅓ : (-9 ⅓)= 2 ⅓ : (-3)= -2 ⅓ × ⅓= - 2/9 ("/" дробь)

2. задача - x+2x+(x+5)=33

x+2x+x+5=33

4x+5=33

4x=28

x=7