Надія та Галина зібрали 17,5 кг малини, причому Галина зібрала на 3,5 кілограма менше, ніж Надія.

Скільки кілограмів малини зібрала Надія?

Ответы на вопрос

Отвечает Валерко Каміла.

Ответ:

10,5 кг малины собрала Надя

Пошаговое объяснение:

Галина - х кг.

Надя - х+3,5 кг

всего 17,5 кг

х + (х + 3,5) = 17,5

2х + 3,5 = 17,5

2х = 17,5 - 3,5

2 х = 14

х = 14 : 2

х = 7

7 = 3,5 = 10,5