катер плив 5 год за течією річки і 3 год проти течії. Знайдіть середню швидість катера протягом

усього шляху якщо його власна швидкість 21км/год а швидкість течії 2 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Терехова Дарья.

Швидкість катера за течією(власна шв катера+ шв течії) 23 км/год

Швидкість катера проти течії (власна шв катера - шв течії) 19 км/год

23*5=115 км - проплив катер за течією

19*3=57 км - проплив катер проти течії

57+115=172 км - всього проплив катер

5+3=8 год- всього катер плив часу

172:8=21.5 км / год- середня швидкість катеру