Скласти канонічне рівняння параболи якщо рівняння її директриси має вид : x=-3/2


Ответы на вопрос

Отвечает Timin Adrian.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Канонічне рівняння параболи має вигляд

у²=2рх

Формула директриси

х=-р/2, за умовою

х=-3/2, отже р= 3

тоді канонічне рівняння буде мати вигляд

у²=2*3х

у²=6х