Помогите пожалуйста!!!Знайти параметр параболи y і рівняння її директриси, якщо відомо, що ця

парабола проходить через точки перетинання прямої y=x з колом

Ответы на вопрос

Отвечает Панчук Влад.
Найдем точки пересечения 
x^2+y^2-6x=0\\
y=x\\
\\
2x^2-6x=0\\
x(2x-6)=0\\
x=0\\
x=3\\
y=0\\
y=3
найдем p 
3^2=6p\\
p=\frac{2}{3}\\

директриса равна  x= -\frac{\frac{2}{3}}{2}=-\frac{1}{3}