Обчисліть m(солі), після того як до 400г 25% від розчину 32г солі.​


Ответы на вопрос

Отвечает Синяков Егор.

Ответ:

дано

m1(ppa соли) = 400 g

W1(соли) = 25%

m2(соли) = 32 g

-----------------

W2(соли)-?

m1(соли) = 400 *25% / 100% = 100 g

m(общая соли) = m1(соли) + m2(соли) = 100 + 32 = 132 g

m(ppa соли) = m1(ppa соли)+m2(соли) = 400 + 32 = 432 g

W2(соли) = m(общая соли) / m(рра соли) * 100% = 132 / 432 * 100% = 30.56%

ответ 30.56%

Объяснение: