Завдання: Скласти канонічне рівняння кривої другого порядку Скласти рівняння параболи, вершина

якої знаходиться в початку координат, знаючи, що парабола розташована симетрично осі Ox і проходить через точку A(9;6).

Ответы на вопрос

Отвечает Фень Олеся.

Каноническое уравнение параболы, симметричной оси Ох с вершиной в начале координат, имеет вид:

у² = 2px.

Подставим координаты заданной точки:

6² = 2р*9

36 = р*18

р = 36/18 = 2.

Получаем уравнение: у² = 2*2*х = 4х.