1 кг яловичини коштує на 5 грн дешевше від 1 кг свинини. За 0,8 кг свинини і 1,4 кг яловичини

заплатили 96,4 грн, скількі в середньому коштує 1 кг м'яса?

Ответы на вопрос

Отвечает Ивашкин Евгений.

Ответ:

пусть 1кг свинины х+5 грн тогда 1 кг яловичины х грн

1,4х+0,8(х+5)=96,4

1,4х+0,8х+4=96,4

2,2х=96,4-4

2,2х=92,4

х=92,4:2,2

х=42 грн- 1 кг яловичины

42+5=47 грн-1кг свинины

(42+47):2=44,5 грн в середньому коштує 1 кг м'яса

Пошаговое объяснение: