Сашко на запитання,скільки йому років,відповів,що йому разом із Максимом тепер 36 років,а 6 років

тому він був старший, ніж Максим,у 3 рази.Скільки років Сашкові зараз?

Ответы на вопрос

Отвечает Пинигина Варвара.

Пусть 6 лет тому назад Максиму было х лет, тогда Сашко было 3х лет. Теперь им вместе 36 лет. Уравнение:

х + 6 + 3х + 6 = 36

х + 3х = 36 - 6 - 6

4х = 24

х = 24 : 4

х = 6 (лет) - было Максиму

3 · 6 = 18 (лет) - было Сашко

18 + 6 = 24 (года) - теперь Сашко

Вiдповiдь: 24 рокiв Сашковi зараз.