6. Учень на запитання, скільки йому років, відповів, що через 10 років йому буде в 5 разів більше,

ніж було 10 років тому. Скільки йому років зараз? Відповідь:15 років. ПОТРІБНЕ РОЗВ'ЯЗАНЕ РІВНЯННЯ

Ответы на вопрос

Отвечает Штокибас Дробиус.

Відповідь:

15 років.

Покрокове пояснення:

Х - учневі зараз.

Х + 10 - учневі буде через 10 років.

Х - 10 - учневі було 10 років тому.

Х + 10 = 5 × ( Х - 10 )

Х + 10 = 5Х - 50

5Х - Х = 10 + 50

4Х = 60

Х = 15 років учневі зараз.

Отвечает Балашов Денис.

Нехай учню зараз х років,  х-10- кількість років учню  10 років тому, х+10- кількість років через 10 років потому

складемо рівняння

х+10=5*(х-10)

х+10=5х-50

5х-х=10+50

4х=60

х=60/4

х=15 (років) -зараз учню

Відповідь: учню зараз 15 років