Периметр трикутника дорівнює 123 см а довжини сторін відносяться як 10 до 12 і до 19 .Знайдіть

сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Лидия.

Ответ:

30см 36см 57см

Пошаговое объяснение:

Нехай х-коефіцієнт пропорційності, тоді: 10х+12х+19х=123

41х=123

Х=3

10*3=30

12*3=36

19*3=57