З рівняння у- 2х = 5 виразити у через х знайти будь які два розвязки рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Ляховская Ника.

Чтобы выразить y через x, нужно найти y:

y-2x=5

y=5+2x

Вместо x, можно подставить любое число:

Например: x=2

y=5+2×2=5+4=9

(2;9)

Отвечает Амантаева Жайна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

у-2х=5

у=2х+5

Для того, щоб знайти розв"язки рівняння , потрібно задати будь-яке значення для х, нехай

х=0, тоді

у=2*0+5

у=5

(0;5)

нехай х=1, тоді

у=2*1+5

у=7

(1;7)