Площа бічної поверхні правильної чотирикутної призми 40см2, знайдіть обєм якщо ребро її основи 2 см


Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Диана.

Ответ:

S осн.=(40-32)/2=4,S осн.=2*2,S бок.стороны=32/4=8,h=8/2=4

Ответ:4

Пошаговое объяснение: