Допоможіть з геометрією, будь ласка 16.18. Основою прямої призми, діагоналі якої дорівнюють 10 см

і 16 см, є ромб. Знайдіть сторону основи призми, якщо її висота дорівнює 4 см. 16.20. Площа бічної поверхні правильної чотирикутної призми дорівнює 96 см2, а площа повної поверхні — 128 см2. Знайдіть висоту призми.

Ответы на вопрос

Отвечает Петросян Роксана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

16.20

Находим площадь одного из оснований:

(128см²-96см²)/2=16см²

Так как призма правильная, то в основании лежит квадрат со стороной

\sqrt{16}=4 см

Находим площадь одной из боковых граней:

96см²/4=24см²

Находим высоту, зная длину основания:

24см²/4см=6см

Ответ: 6см