Спортсмен пробіг 6 км, що становить 2/3 дистанції. Яка довжина всієї дистанції?


Ответы на вопрос

Отвечает Совостьянов Родион.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6 км - 2/3

Х км - 1

Х=(6*1) :2/3=6*3/2=9км вся дистанция