Знайти кути паралелограма якщо один з них на 72 градуса більше за другий​


Ответы на вопрос

Отвечает Голюк Назар.

Ответ:

54° і 126°

Пошаговое объяснение:

Сума двох сусідній кутів у паралелограма дорівнює 180°. Нехай один кут х, а інший тоді більший на х+72.

х+х+72=180

2х=180-72

2х=108

Х=108/2=54 перший кут

Другий кут 54+72=126 другий кут