МОжно решение, плиаез Найвище дерево на землі – секвойя. Його стовбур сягає у висоту х метрів і

вище. Живуть ці дерева до z років (іноді – до t років). Розв’яжи рівняння та знайди x, z, t. 1 3,7x + 2,5 = 372,5 2 z : 2,5 - 75,3 = 724,7 3 0,02 × ( t - 32,8 ) = 79,344

Ответы на вопрос

Отвечает Кургаев Евгений.

Відповідь:

x = \frac{372,5-2,5}{3,7} = \frac{370}{3,7} = 100;

z = \frac{(724,7+75,3)*2,5}{2} =\frac{800*2,5}{2} = 1000;

t = \frac{79,344}{0,02}+32,8 = 3967,2+32,8 = 4000

Покрокове пояснення: