машиніст товарного поїзда, що рухався зі швидкістю 36 км/год помітив, що зустрічний поїзд, довжина

якого 180 м, пройшов повз нього за 8 с. З якою швидкістю рухався пасажирський поїзд​

Ответы на вопрос

Отвечает Мустахим Абдулджалел.

1 км = 1000 м          1 ч = 60 мин = 3600 с

1) 36 км/ч = 36 · 1000 : 3600 = 10 м/с - скорость товарного поезда;

2) 180 : 8 = 22,5 м/с - скорость встречного движения;

3) 22,5 - 10 = 12,5 м/с - скорость пассажирского поезда.

12,5 м/с = 12,5 · 3600 : 1000 = 45 км/ч

Вiдповiдь: 45 км/год.