В один магазин завезли 141 т овочів, а в інший-95 т. Перший магазин щодня продає 12 т овочів, а

другий-10 т. Через скільки днів у першому магазині овочів залишилося у 3 рази більше, ніж у другому?

Ответы на вопрос

Отвечает Надолинный Олег.

Ответ: через 8 дн.

Пошаговое объяснение:

Через 8 днив у першому магазини залишиться

141кг-12кг*8дн= 141-96=45кг

А у друому через 8 днив залишиться:

95кг- 10 кг*8дн=95-80=15 кг

У першому магазини залишиться 45 кг,що в три рази бильше ниж 15 кг у другому.

Звидси видповидь :через 8 днив.