1. В магазині «Мрія» було 189 кг цукерок, а в магазині «Зоряний» - 270 кг Перший магазин продає

щодня по 15 кг цукерок, а другий — по 19 кг. Черезскільки днів у першому магазині залишиться цукерок в 1,5 рази більше,ніж у другому?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бородина Рита.

Ответ:

через 16 дней

Пошаговое объяснение:

составим уравнение

189-15х=1.5(270-19х)

(где х - количество дней)

189-15х=405-28.5х

13.5х=216

х=16

ответ: 16 дней