У перший магазин завезли 390 кг яблук, а в другий магазин - 800 кг. Після того, як в першому

магазині продали в 5 разів більше ніж у другому, в першому магазині стало в 4 рази менше, ніж у другому. Скільки кг яблук продав другий магазин? пжжж​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Пусть х кг яблок продали во втором магазине, тогда 5х кг яблок продали в первом магазине. Уравнение:

(390 - 5х) · 4 = 800 - х

1560 - 20х = 800 - х

1560 - 800 = 20х - х

760 = 19х

х = 760 : 19

х = 40

Вiдповiдь: 40 кг яблук продав другий магазин.