ширина прямокутника дорівнює 7 цілих 1/4 дм, а його довжина на 1 цілу 3/4 дм більша. Знайдіть

периметр прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сизова Лиза.

Ответ:

32 1/2=32,5

Пошаговое объяснение:

Нехай ширина а , за умовою

а= 7 1/4

довжина

b= 7 1/4+1 3/4=9

Формула периметру

P=2(a+b)

P=2*( 7 1/4+9)=2*16 1/4=32 1/2

Отвечает Миронов Александр.

Ответ:

32 1/2

Удачи)))))))))))))))