Один з катетів прямокутноно трикутника дорівнює 4 см,а інший на 7 см більший. знайди площу цього

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Плиско Влад.

Ответ:

1) 4+7=11 ; 2) S=1/2•4•11=22см^2