Написати кортку умову до задачи . довжина першої смужки 23 см.Друга смужка на 8 см.

коротша.Від другої смужки відрізали 6 см. Якою довжиною стала смужка.накресли відрізок такої довжини

Ответы на вопрос

Отвечает Кобланова Айдана.

Пошаговое объяснение:

Перша Смужка - 23СМ

Другая Смужка -На 8см коротша неи 6см выдрызали

Довина Другои Смужки-?

1) 23-8=15 (см) - Другая Смужка

2) 15-6=9 (СМ) - Залишилась довжина другоъ смужки

Выподь: Довжина другоъ смужки 9 см.

Отвечает Макарова Айда.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

23-8=15-6=9см довжина 2 смужки