у магазин завезли 240 кг рису.четверту частину рису розфасували в кульки, по 2 кг у кожег. скільки

кульків для цього знадобилося?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Виктория.

Ответ:

30

Пошаговое объяснение:

Четверта частина це 25% від всієї ваги

1) 240/4=60 (кг) Четверта частина від загальгої ваги

2)60/2=30 (кульк.) Кількість кульків яка знадобиться.