Замініть кожний з ціх рівним йому дробом знаменник якого дорівнює 48 1/3 5/6 4/8


Ответы на вопрос

Отвечает Мартынюк Диана.

Ответ:

18/48   40/48    24/48

Пошаговое объяснение:

Потрібно поділити знаменник 48 на теперішній знаменник:

48:3=18, отже домножаємо перший дріб на 18:

1*18=18    3*18=48     18/48

48:6=8    

5*=40  6*8=48       40/48

48:8=6

6*4=24     8*6=48       24/48