Кожний із даних дробів замініть рівним йому дробом, знаменник якого дорівнює 36: 1) 1/2; 2) 2/6; 3)

5/9; 4) 1/12; 5) 7/18

Ответы на вопрос

Отвечает Sheviwama Selatyra.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 1/2*8/8=18/36

2) 2/6*6/6=12/36

3) 5/9*4/4=20/36

4) 1/12*2/2=3/36

5) 7/18*1/1=14/36

Отвечает Терещенко Серафим.

Ответ:

18/36

12/36

20/36

3/36

14/36

Пошаговое объяснение:

1) 1/2 (^18 = 18/36

2) 2/6 (^6 = 12/36

3) 5/9 (^4 = 20/36

4) 1/12 (^3 = 3/36

5) 7/18 (^2 = 14/36