Кожний із даних дробів замініть дробом, знаменник якого дорівнює 42: 6/7 3/14 16/21


Ответы на вопрос

Отвечает Гайнанова Кристина.

Ответ:

6/7=36/42 (так как 7×6=42, соответственно надо также умножить и 6×6=36)

3/14=9/42 (так как 14×3=42, а 3×3=9)

16/21=32/42 (так как 21×2=42, а 16×2=32)