У квартирі 2 кімнати мають форму квадрата. Площа 1 з кімнат 25 м2 а 2 кімнати 16 м2. На скільки грн

більше доведеться заплатити за плінтус для стелі більшої кімнати аніж меншої якщо ціна 1 шт. плінтуса завдовжки 2 м становить 7.50 грн

Ответы на вопрос

Отвечает Струпинская Дашуля.

Пошаговое объяснение:

Площадь квадрата по формуле : S = a²,

Периметр ( для плинтуса) по формуле: Р = 4*а.

ВЫЧИСЛЯЕМ.

а1 = √25 = 5 м - сторона в 1 комнате

а2 = √16 = 4 м - сторона во второй комнате

Р1 = 4*5 = 20 м -  периметр первой

Р2 = 4*4 = 16 м - периметр второй

X = P1 - P2 = 20 - 16 = 4 м - больше у первой комнаты

N = 4м : 2 м/шт = 2 шт - надо купить больше

C = 7.50 грн * 2 шт = 15 грн  больше - ответ.