паук за день піднімается по стовбу на 2 м а за ніч опускается на 1 м.Через скільки днів доповзе

доверху, якщо висота стовба 30м​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.
1)2-1=1(м)-проповзає павук за 1 день
2)1*30=30(д)-павук добереться до вершини