Склади та розв’яжи рівняння. 1)Сашко задумав число,додав до нього добуток чисел 6 і7 та одержав

60.знайди задумане число. 2) число 32 зменшили в невідоме число разів і одержали різницю 12 і 8. Знайди невідоме число

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Маша.

Ответ:

1) a+6×7=60

a+42=60

a=60-42

a=18

2) 32÷a=12-8

32÷a=4

a=32÷4

a=8

Пошаговое объяснение: