коли з вагона выйшло вісім чоловік та жінок у 2 рази більше то в ньому залишилось 20 пасажирів

скільки пасажирів було у вагоні спочатку​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Анастасия.

Ответ:

44

Пошаговое объяснение:

1. 8+(8*2)=8+16=24 – вышло людей из вагона.

2. 24+20=44 – было людей сначала.