Знайдіть середнє арифметичне чисел 13,4; 12,9; 13,3. 2) Середнє арифметичне чисел 4,35 та у

дорівнює 3,95 знайдіть число у.

Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Никита.

Пошаговое объяснение:

1)

 \frac{13.4 + 12.9 + 13.3}{3}  = 13.2

2)

 \frac{4.35 + y}{2}  = 3.95 \\ 4.35 + y = 7.9 \\ y = 7.9 - 4.35 \\ y = 3.55