Від пристані ПЛОТВИчка до пристані Щука виїхав Моторний човен зі швидкістю 14 км/год. Через 2,5 год

у тому ж напрямку виїхав катер зі швидкістю 20 км/год. Через який час і на якій відстані від пристані Плотвичка катер наздожене Моторний Човен?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гордеев Егор.

14·2,5 = 35 км пройдёт моторная лодка до выхода катера.

20-14 = 6 км/ч - скорость сближения.

35:6 = 5 5/6 ч время до встречи.

20·5 5/6 = 116 2/3 км расстояние от пристани Плотвичка до места встречи