З міста до села виїхав велосипедист зі швидкістю 16 км/год. Через 1,5 год у тому ж напрямку з міста

виїхав мотоцикліст зі швидкістю, в 3 рази більшою, ніж у велосипедиста. Через який час і на якій відстані від міста мотоцикліст наздожене велосипедиста? Помогите пожалустаа

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоренко Таня.

Ответ:

Всё просто.

Пошаговое объяснение:

1. 16*1,5=24 (км) - проедет велосипедист за 1,5 часа.

2. 48-16=32 (км/ч) - скорость "догоняния".

3. 24:32=0,75 (ч) - время, через которое мотоциклист догонит велосипедиста.

4. 48*0,75=36 (км) - на таком расстоянии от города.  

Ответ: 1. через 0,75 часа.

           2. на расстоянии 36 км от города.